Power Grip - Zamilujte se znovu do svých věcí


18. 4. 2016 13:29

Nový vysokotlaký stroj Nilfisk s technologií PowerGrip usnadňuje čištění  vašich oblíbených starých věcí a jejich přípravu na léto. Unikátní funkce umožňuje nastavit tlak vody na jednu ze sedmi úrovní přímo na rukojeti – takže si můžete vyčistit vše od běžeckých bot, horských kol až po zahradní nábytek, terasy a auta bez přerušení práce. Jaro je konečně tady. I když je skvělé zase vidět slunce, zároveň odhaluje, jak se zima podepsala na většině vašich oblíbených věcí – jsou špinavé a vypadají opotřebovaně.  Běžecké boty, horské kolo, zahradní nábytek, gril, sekačka, dřevěná terasa, auto, střecha domu – všechno pod paprsky jarního slunce vypadá matně, zaprášeně nebo vyložene špinavě. Možná jste krátce zauvažovali o nákupu nových věcí, ale ve skutečnosti je většinou jednodušší, rychlejší a levnější staré věci jen vyčistit. A upřímně: nebudete se cítit lépe, když budete věnovat péči starším věcem, se kterými jste toho tolik prožili?? 

Zcela nový vysokotlaký stroj od Nilfisku 
Nejjednodušší způsob, jak vyčistit všechny své oblíbené věci je využít  vysokotlaký stroj. Je úžasné, co dokáže čistá voda a trocha čisticího prostředku – zvláště, když pracuje s vysokým výkonem.  Mnoho majitelů domů již zjistilo, jak jsou vysokotlaké stroje víceúčelové, nicméně  upravit tlak vody s ohledem na čištění různých věci bylo komplikované. Například, když jste čistili při plném tlaku dlaždice a chtěli jste se přesunout na čištění dřevěné terasy,  museli jste snížit tlak, abyste ochránili dřevo. Snížení tlaku obvykle vyžaduje regulaci trysky, nebo její výměnu. Díky nové inovativní sérii PowerGrip dochází ke změně. Unikátní funkce umožňuje nastavit tlak vody přímo na rukojeti – není tedy nutné zastavit čištění,  změnit pracovní pozici  nebo  zapojit vaše ruce.   Dálkové ovládání zajišťuje volnost
PowerGrip je dostupný pro modely C-PG 130, D-PG 130, D-PG 140 a  nabízí 7 různých úrovní tlaku – a protože je řízen bezdrátově, budete mít plnou kontrolu a zároveň se snadno přesouvat mezi různými objekty, které chcete čistit.  PowerGrip  poskytuje podstatně  větší volnost a umožňuje upravit tlak vody při práci,  tím šetří váš čas, námahu a spotřebu vody. Stejně jako u všech vysokotlakých čističů Nilfisk je k dispozici široká škála volitelného příslušenství. Stroj  si přizpůsobíte přesně dle svých individuálních potřeb. K dispozici je  například víceúčelový kartáč pro automobily, teleskopický nástavec Roof cleaner (na čištění střech) a nová hadice pro nasávání vody, takže nyní můžete využít i měkkou dešťovou vodu místo vody z kohoutku.