Řada Nilfisk One – vytvořena s ohledem na dnešní životní styl


15. 4. 2016 10:51

Představujeme vám nejnovějšího člena naší rodiny, řadu vysavačů Nilfisk One


Řada Nilfisk One byla vytvořena s ohledem na dnešní životní styl. Je kompaktní – umožňuje snadné skladování bez kompromisů v oblasti výkonu, ovladatelnosti nebo stylu.
  

 
 

Obytné prostory jsou dnes stále menší, což znamená, že prostor je pro nás cennější; Nilfisk na to při tvorbě řady One myslel. Menší vysavač znamená snadné skladování v jakékoliv životní situaci. Velkou výhodou je speciálně konstruovaný úložný pás, který umožňuje snadné fixování hadice, když je omotána kolem vysavače.

Strávíte také méně času úklidem, protože Nilfisk One poskytuje výkon vysávání, který byste očekávali pouze od většího vysavače. Snadno můžete nastavit otáčky motoru, praktické doplňky máte uskladněny přímo v těle vysavače, poskytuje snadnou ovladatelnost a má indikátor plného prachového sáčku, který vás upozorní na potřebnou výměnu - úklid nemůže být jednodušší.

Ve srovnání s vysavačem o příkonu 1550 W - One (700 W) používá pouze 50 % energie při zachování stejného výkonu. One je ekonomickou a ekologickou volbou každého zákazníka, který se stará o úsporu peněz a snižování znečištění. A navíc si můžete vybrat z 6 různých barev, které se hodí k vašemu stylu.

Důvody ke koupi:

  • ​Skladovatelnost (snadné skladování a přehlednost)
  • Výkon (vynikající výsledky čištění)
  • Energie (nižší spotřeba energie, pomáhá chránit životní prostředí)
  • Malý a praktický (snadné manévrování = snadné používání).

 

​ ​