Multi II - Nový mokro-suchý vysavač


2. 1. 2017 11:08

Nilfisk uvedl na trh inovovaný model mokro-suchého vysavače ze série Multi. Multi II má několik chytrých funkcí a díky nim je snadný úklid vnitřních i venkovních prostor. Můžete jej použít jako druhý vysavač určený pro náročnější úkoly, které tradiční vysavač nemůže zvládnout. Užijete jej v domě i kolem domu, např. při čištění auta, vysávání hlíny i vody, a k účinnému odstranění prachu po broušení. Dále je skvělým pomocníkem díky funkci foukání – snadno odstraníte listy z terasy nebo rychle nafouknete gumovou loď nebo bazén.Téměř nenajdete domácnost, ve které chybí tradiční vysavač. Máte-li dům s terasou a zahradou, pak máte dobrý důvod rovněž investovat do jiného typu vysavače pro náročnější úkoly – tedy do mokro-suchého vysavače jako je nový Nilfisk Multi II. 
Multi II je dodáván v několika velikostech a provedeních, a je dokonalým nástrojem pro úkoly, které tradiční vysavač nemůže dělat – např. pokud je voda na podlaze, bahnitá zemina v umývárně, listí a prach na terase nebo hobliny a piliny v dílně. Multi II se také stane vaším nejlepším přítelem, když je třeba nachystat auto nebo loď a také když brousíte a vrtáte a nechcete mít všude prach a špínu.​

Udržení výkonu díky nové funkci Push-To-Clean
Jako u všech Nilfisk produktů jsme mysleli na kvalitní dánský design, který si zakládá mimo jiné na chytrých vestavěných funkcích. Řada Multi II se odlišuje od předchozích modelů tím, že je vybavena několika chytrými funkcemi. Ve standardní výbavě je funkce upozornění na nutnost vyčištění filtru. U většiny modelů je dokonce zabudována inovativní a jedinečná funkce Push-to-Clean, která umožňuje, aby se vysavač vyčistil sám a to použitím tlakové vlny kolem filtru. 
Je-li nádoba naplněna špínou nebo vodou, snadno ji vyprázdníte. Stačí otevřít stroj a otočit nádobu vzhůru nohama. Multi II nevyžaduje tradiční sáček na nečistoty, ale preferujete-li jeho využívání, máme pro vás fleecový prachový sáček.​

 
Extra příslušenství nabízí nepřeberné množství příležitostí  
Multi II nejen vysává, ale také fouká. Pokud umístíte hadici do druhého otvoru, spustí se automaticky foukání, které může být využito k odstranění listí ze zahradní cesty nebo písku z dlaždic. 
Pokud si koupíte Sadu užitečného příslušenství, můžete také připevnit trysku, která umožňuje Multi II nafouknout gumový člun, zahradní jezírka a nafukovací matrace ve velmi krátkém čase. V této sadě je také k dispozici adaptér pro elektrické nářadí, takže se můžete vyhnout prachu při vrtání a broušení. A konečně můžete také získat píst, který použijete při čištění ucpané kanalizace. 
Stejně tak máte možnost koupit si Auto sadu, která usnadňuje čištění všech částí vozu. Získáte mimo jiné, elegantní, tenké gumové potrubí, které se dostane do všech zákoutí a efektivně odsaje špínu pryč. A s turbo tryskou s vestavěnými rotujícími kartáči se dostanete do hloubky špíny, když vysáváte autokoberce.

Nilfisk Multi II přichází v několika velikostech (22 a 30 litrů), a v provedení v plastu nebo kovu (Inox modely).
Některé modely nabízejí novou inovativní a jedinečnou Push-to-Clean funkci. 
Uživatelsky přívětivý panel umožňuje snadné použití Multi II.
S extra Auto sadou je čištění auta velmi snadné. 
S extra Sadou užitečného příslušenství připojíte nářadí přímo k vysavači Multi II a vyhnete se tak prachu, špíně v dílně nebo v obývacím pokoji, když tam pracujete.​​​

Více informací: Multi 22, Multi 30T​